Všetky naše pobočky máme naďalej otvorené na základe rozhodnutia hlavného hygienika a ÚVZ.

HOTLINE - 02 / 20 60 00 60

Funkčný home button po výmene displeja - iPhone 7

Zákazník

Zdravím, dnes mi padol mobil na zem, mám iphone 7, v rohu pri home buttone na pravej strane sa mi rozbilo sklo ale tak kvalitnejšie, že mi je skoro do vnútra telefonu vidno.. Dotyk však funguje aj v tom rohu kde to prasklo a aj po celom displeji, rozmýšľam, teda, či dať opraviť len sklo alebo rovno celý displej.Ďalšia vec, môže sa mi stať, že mi nebude fungovať home button ? Je to dosť známe pri výmene displejov na iphonoch.

Technik

Dobrý deň, na iPhone sa mení v každom prípade celý predný panel. Po výmene vám bude naďalej fungovať home button , pokiaľ teda nie je poškodený.

Zákazník

Keď je to iba v pravom dolnom rohu prasknuté, mohol by som s tým fungovať ešte cez mesiac ? Nebude sa to nejako rožširovať ? Keby nato hodím tvrdené sklo, ktoré sedí na celom prednom panely, tak by to do leta prežilo ?

Technik

Pokiaľ zariadenie znova nepadne tak by sa puklina nemala rozširovať , ochranné sklo určite pomôže .

Zákazník

A v lete keď to budem riešiť, treba sa do Auparku v ZA čo máte pobočku nejako objednať alebo to technik spraví na počkanie ?

Technik

Nemusíte sa objednávať , spravia vám to na počkanie.

Zákazník

Ok, vďaka za info teda, pekný zvyšok dňa.

Technik

Nemáte za čo . Pekný deň aj vám.


Kontakt Zobraziť desktop verziu

© PCexpres s.r.o. 2004 - 2021 | Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov | Obchodné podmienky | Reklamačný poriadok


© 2021 PCexpres

Chat


Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov

Napíšte nám