Všetky naše pobočky máme naďalej otvorené na základe rozhodnutia hlavného hygienika a ÚVZ.

HOTLINE - 02 / 20 60 00 60

Poškodený Audio čip - iPhone 7

Zákazník

Dobrý deň. Keď chcem s niekým volať, tak nič nepočujem, ani oni mňa, nemôžem ani prepnúť na hlasitý reproduktor. Je možné to opraviť?

Technik

Dobrý deň. Jedná sa o poškodený Audio čip. Oprava je možná.

Zákazník

A koľko stojí taká oprava?

Technik

Cena za tento servis je 135€.

Zákazník

A hrozí mi aj strata dát?

Technik

Pretože sa jedná o rizikovú a náročnú opravu, pri ktorej môže dôjsť k trvalému poškodeniu matičnej dosky, tak je potrebné Vaše zariadenie pokiaľ je funkčné odhlásiť z iCloudu a resetovať do výrobných nastavení (zamazať celý obsah a nastavenia). Pred týmto úkonom je potrebné si zálohovať Vaše osobné dáta na Váš iCloud účet, ak Vám to kapacita Vášho iCloud účtu dovoľuje. V prípade, že nie je možné zálohovať Vaše dáta na iCloud účet, je potrebné vykonať zálohu dát do počítača. V prípade, že si neviete spraviť zálohu do počítača, tak ponúkame túto službu, ktorá je spoplatnená našim cenníkom.

Zákazník

A robíte to aj na počkanie?

Technik

V prípade, že zariadenie odovzdáte na pobočke, prípadne na centrále v Bratislave, tak oprava je zrealizovaná v priebehu jedného týždňa. V prípade, že odovzdáte Vaše zariadenie mimo BA pobočiek, tak oprava je zrealizovaná v priebehu 2 týždňov.

Záakzník

Ďakujem veľmi pekne za informácie. Prajem Vám pekný deň.

Technik

Rád som Vám pomohol. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa.


Kontakt Zobraziť desktop verziu

© PCexpres s.r.o. 2004 - 2021 | Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov | Obchodné podmienky | Reklamačný poriadok


© 2021 PCexpres

Chat


Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov

Napíšte nám