HOTLINE - 02 / 20 60 00 60

Výmena batérie - iPhone 8

Zákazník

Dobrý deň chcel by som sa spýtať, či je podľa vás dobré riešenie vymeniť baterku na iPhone 8, keď má zdravie batérie 89%? Ďakujem za odpoveď.
A ešte, že či je dobré kúpiť takú istú baterku, originálnu, kde je tých 1820mAh alebo väčšiu baterku ktorá má 2200mAh?

Technik

Dobrý deň, osobne si myslím, že zdravie batérie na 89% je stále zrelo použiteľných. Servis sa odporúča, pokiaľ máte menej než 80%. Pokiaľ sa jedná o kapacitu, je určitá hranica akú veľkú kapacitu možno dať do daného telefónu. Určite sú si toho vedomí aj výrobcovia a teda myslím si, že väčšia kapacita je na úkor napr. kvality. To znamená, že napr. za pol roka môže byť takáto batéria v oveľa horšom stave, než tá s menšou kapacitou.

Zákazník

Ďakujem veľmi pekne. A ešte by som sa chcel spýtať, že keby si chcem dať vymeniť tú baterku na iPhone 8, tak koľko by stála výmena, poprípade aj tá baterka?

Technik

Aktuálny cenník za diel aj s prácou Vám posielam v linku:
https://www.pcexpres.sk/oprava/smartphone/iphone/iphone-8/nefunkcna-bateria

Pokiaľ máte záujem len o diel, tak ten Vám vieme predať za 12€.

Zákazník

A ešte by som sa chcel spýtať, keďže som užívateľ iPhonov, tak podľa vás, ako by sa mali najlepšie nabíjať, aby sa táto životnosť batérie čo najmenej míňala?

Technik

Najlepšie je držať batériu v rozmedzí od 20%-80%, pokiaľ nabíjate batériu na 100% a naopak vybíjate úplne na nulu, tak ju zbytočne využívate až na jej medze, čím sa pomaly ničí.

Zákazník

Čiže, keď je úplne nový, netreba ho úplne vybíjať ani úplne nabíjať, ak som dobre pochopil že? A ani počas jeho doby keď ho používam?

Technik

Presne tak.

Zákazník

A myslíte si, že keby som si kúpil baterku napríklad z Alzy alebo z Heuréky, tak by to bola originálna baterka? Nebola by pokazená?

Technik

To Vám neviem povedať.

Zákazník

Ďakujem veľmi pekne za informácie.

Technik

Rád som Vám pomohol. Prajem pekný zvyšok dňa.


Kontakt Zobraziť desktop verziu

© PCexpres s.r.o. 2004 - 2021 | Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov | Obchodné podmienky | Reklamačný poriadok


© 2021 PCexpres

Chat


Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov

Napíšte nám