HOTLINE - 02 / 20 60 00 60

Pád do vody - iPhone 5S

Zákazník

Dobrý deň. Mám taký problém že mi spadol iPhone 5s do vody. Hneď som ho vybral otrepal utrel. Ale samozrejme ze voda sa dostala dnu cez repraky. No a zapol som ho, čo som nemal podľa článkov na nete. Zapínal sa, ale postupne zhasinali pixely. Až celkom zhasol. No a chcel by som sa opýtať, že koľko by ma stala taká oprava. Čo pravdepodobne mohlo odísť

Technik

Dobrý deň, v tomto prípade je najlepšie ho ihneď priniesť do servisu. Hlavne ho netreba zapínať, najlepšie by bolo vybrať batériu. Zariadenie sa dá technikovi ktorý ho rozoberie a pozrie sa na rozsah poškodenia. Niekedy sa to dá spraviť ultrazvukovým čistením v hodnote 20-60 € a následne sa zistí, ktoré časti boli zasiahnuté a či je potrebná ich výmena.

Zákazník

Hej najlepšie by bolo vybrať batériu lenže u iPhone sa to nedá ak človek na to nemá náradie. Dal som ho do ryže. Po 4 hodinách som ho skúšal zapnúť ale nejde. Na výplatu zájdem, keď do vtedy nepôjde.
Mohol odísť displej? Je tam veľká šanca?

Technik

Preto vravím že by bolo najlepšie ho ihneď odniesť do servisu, kde sa technik o vybratie batérie postará. Mohol odísť displej ale mohla odísť i základná doska. Presnejšie to kolega zistí až keď telefón rozoberie.

Zákazník

Keby odišla základná doska, batéria aj displej. Koľko by to stalo? Dalo by sa to opraviť na počkanie? Treba mi zo vedieť či sa to da opraviť do jedného dňa.

Technik

Základné dosky nemeníme, tie sa rovnajú hodnote nového telefónu. Displej s dotykovým sklom je 79 € a batéria 35 €.
Displej a batériu vieme vymeniť na počkanie.

Zákazník

No tak už len dúfať... Uf

Technik

Nemáte za čo. Prajem príjemný deň.


Kontakt Zobraziť desktop verziu

© PCexpres s.r.o. 2004 - 2019 | Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov | Obchodné podmienky | Reklamačný poriadok


© 2019 PCexpres

Chat


Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov

Napíšte nám