Všetky naše pobočky máme naďalej otvorené na základe rozhodnutia hlavného hygienika a ÚVZ.

HOTLINE - 02 / 20 60 00 60

Oprava základnej dosky - iPhone 7

Zákazník

Dobrý deň, chcela som sa spýtať, že či by ste dokázali opraviť aj na Apple iPhone 7 základnú dosku. Pretože sa mi stalo, že mi padol a nešiel, potom zrazu začal ísť a potom zase prestal ísť. Dala som ho do opravy a povedali, že displej vymenili, ale nevedia prečo sa vypína a povedali, že je poškodená základná doska, tak som sa chcela spýtať, či by ste to vedeli opraviť a aká by bola cena?

Technik

Dobrý deň. Cena za opravu základnej dosky v prípade úspešnej opravy je 135 €. V prípade, že oprava nebude úspešná tak sa zariadenie vráti v pôvodnom stave a platí sa diagnostika vo výške 30 €. Oprava je náročná a môže dôjsť k trvalému poškodeniu. Preto je potrebné si zálohovať všetky Vaše osobné dáta. Zariadenie ak sa dá resetovať do výrobných nastaveníäNastavenia->Všeocené->Resetovanie->Vymazať celý obsah a nastavenia) a odhlásiť Váš iCloud účet. Opravu realizujeme len na našej centrále v Bratislave. V tomto prípade naše pobočky slúžia len ako zberné miesto, odkiaľ zariadenie posielame na našu centrálu. Doba servisu je odhadovaná na 2-3 týždne.

Zákazník

Ďakujem za informácie, zastavím sa. Prajem Vám pekný deň.

Technik

Rád som Vám pomohol. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa.


Kontakt Zobraziť desktop verziu

© PCexpres s.r.o. 2004 - 2021 | Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov | Obchodné podmienky | Reklamačný poriadok


© 2021 PCexpres

Chat


Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov

Napíšte nám