HOTLINE - 02 / 20 60 00 60

Blog

Zo života PCexpres

Etiketa telefonovania logo

Neustále telefonovanie, vypisovanie a fotenie. Aj používanie mobilného telefónu má svoju etiketu!

Mobilný telefón sa v priebehu jednej generácie pretransformoval z exkluzívnej komodity na nástroj pre každodenné používanie.

22.05.2017 Celý článok >>


Etiketa telefonovania logo
Virusy cez emaily logo

Ako sa chrániť pred vírusmi v emailoch

Dôvodov, prečo sa vírusy sa šíria aj napriek relatívne veľkej osvete, je niekoľko. Jednak je to častou ľahostajnosťou samotných používateľov, ale aj stále prepracovanejšími a na prvý pohľad nenápadnejšími nákazami.

12.05.2017 Celý článok >>


Virusy cez emaily logo
applepreaproti

TOP 10 pre a proti Apple. Pravda alebo mýtus?

Milovníci značky Apple tvoria špecifickú skupinu ľudí, ktorí na svoje zariadenia nedajú dopustiť, a to hneď z niekoľkých dôvodov – na prvý pohľad rozpoznateľný dizajn, elegancia operačného systému, intuitívne ovládanie a dlhodobá spoľahlivosť. Asi len minimálne percento ľudí, ktoré si už raz zakúpilo akékoľvek zariadenie tejto značky, sa neskôr vrátilo ku konkurentovi.

19.04.2017 Celý článok >>


applepreaproti
vypinanie wifi uvodny obrazok logo

Šetrí vypínanie Wi-Fi a mobilných dát baterku? Pravda alebo mýtus?

Nedostatočná výdrž baterky smartfónov je problém, s ktorým sa stretáva takmer každý jeho používateľ. Na svete tak prirodzene vzniklo mnoho mýtov a poloprávd o tom, ako ju šetriť. Pozreli sme sa pozreli na ďalší z nich - Wi-Fi a mobilné dáta ako veľkí požierači bateriek.

07.04.2017 Celý článok >>


vypinanie wifi uvodny obrazok logo
Vyrobna chyba Macbookov logo

Výrobné chyby MacBookov

Spozorovali ste na svojom MacBook Pro podozrivé príznaky ako neočakávané reštartovanie systému, skreslený, pomiešaný alebo žiadny obraz, a to aj napriek tomu, že je počítač zapnutý?

30.03.2017 Celý článok >>


Vyrobna chyba Macbookov logo
lehatko logo

Solárne ležadlo nabije váš telefón a vychladí nápoje

K letu už každoročne patrí teplo, slnko, voda a vylihovanie v prírode. Čo však mnohým počas letných dní strávených v prírode chýba? Ak je to elektrika na dobíjanie mobilu a chladený nápoj po celý deň, libanonský mladík pre nás našiel riešenie.

15.03.2017 Celý článok >>


lehatko logo
1 2 3 4 5 6 7 8

Kontakt Zobraziť desktop verziu

© PCexpres s.r.o. 2004 - 2017 | Všetky práva vyhradené | Ochrana osobných údajov | Obchodné podmienky | Reklamačný poriadok


© 2017 PCexpres

Chat


Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov

Napíšte nám