Asus GL553V 128GB Black - Stav C
Kód: ASUGL5BLAC-16GB/128GB-C


Podrobný popis
Asus ROG Strix GL553V je herný notebook, ktorý aj po rokoch dokáže ponúknuť solídny výkon vďaka procesoru Intel Core i7-7700HQ a grafickej karte NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti. So 16 GB operačnej pamäte RAM zvláda multitasking bez problémov – či už ide o hranie hier, strih videí alebo prácu vo viacerých aplikáciách súčasne. Vďaka stavu C ide o cenovo veľmi dostupnú cestu k hernému notebooku s dedikovanou grafikou, ktorý stále má čo ponúknuť.
Štvorjadrový procesor pre náročnejšie úlohy
Srdcom tohto notebooku je Intel Core i7-7700HQ – štvorjadrový procesor s ôsmimi vláknami, ktorý si poradí s náročnejšími aplikáciami aj hernými titulmi. Jeho architektúra Kaby Lake prináša dostatočný výpočtový výkon pre kompilovanie kódu, úpravu fotografií v Adobe Lightroom alebo renderovanie v Blenderi. Aj keď nejde o najnovšiu generáciu, tento procesor stále ponúka výkon, ktorý mnohým používateľom úplne postačí.
Grafika GTX 1050 Ti – vstupenka do sveta PC hier
Dedikovaná grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti predstavuje citeľný krok oproti základnej GTX 1050 – v náročnejších hrách ponúka približne o 25 % vyšší výkon. Tituly ako Counter-Strike, Fortnite alebo Overwatch bežia plynule, a ani staršie AAA hry nie sú problém pri stredných až vyšších nastaveniach grafiky. Pre nenáročného hráča alebo niekoho, kto sa chce k PC hraniu vrátiť, ide o rozumný pomer ceny a výkonu.
15,6-palcový displej s Full HD rozlíšením
Displej s uhlopriečkou 15,6 palca a Full HD rozlíšením poskytuje dostatočnú jemnosť pre sledovanie filmov, hranie hier aj bežnú prácu. Vďaka IPS-type panelu sú pozorovacie uhly širšie a podanie farieb vernejšie v porovnaní s bežnými TN panelmi – čo oceníte najmä pri sledovaní obsahu vo viacerých ľuďoch alebo pri práci s grafikou.
16 GB RAM pre plynulý multitasking
16 GB operačnej pamäte RAM je kapacita, ktorá umožňuje pohodlne pracovať s desiatkami otvorených kariet v prehliadači, spúšťať náročnejšie aplikácie popri sebe a pritom neriešiť spomalenia systému. Pre väčšinu herných aj pracovných scenárov ide o dostatočnú hodnotu, ktorá zabezpečí, že notebook nebude „dusiť" nedostatok pamäte.
Kompaktný herný dizajn v čiernom prevedení
GL553V prichádza v čiernom prevedení s agresívnejším herným dizajnom, ktorý je charakteristický pre rad ROG Strix. Notebook je vybavený aj podsvietenou klávesnicou, ktorá uľahčuje prácu a hranie v zhoršených svetelných podmienkach. Hoci ide o väčší 15,6-palcový notebook, jeho konštrukcia je kompaktná na to, aby sa dal príležitostne prenášať – či už na herný večer k priateľom alebo do kancelárie.
Stav C – funkčný notebook s viditeľnými známkami používania
Tento konkrétny kus je v stave C, čo znamená, že na tele notebooku sú viditeľné známky bežného používania – drobné škrabance, odreniny alebo stopy po nosení. Po funkčnej stránke je však notebook plne prevádzkyschopný a pripravený na používanie. Vďaka tomuto stavu ho získate za zlomok ceny oproti novému kusu, čo z neho robí zaujímavú voľbu pre tých, ktorí hľadajú herný notebook bez toho, aby investovali veľkú sumu.
| Značka | ASUS |
| Séria | ROG Strix |
| Model | GL553V |
| Typ produktu | Notebook |
| Farba | Čierna |
| Stav produktu | C – funkčný, viditeľné známky používania |
| Procesor | Intel Core i7-7700HQ |
| Počet jadier / vlákien | 4 jadrá / 8 vlákien |
| Základný takt | 2,8 GHz |
| Maximálny takt (Turbo) | 3,8 GHz |
| Grafická karta | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
| Typ | Dedikovaná |
| RAM | 16 GB |
| Typ pamäte | DDR4 |
| Úložisko | 128 GB |
| Uhlopriečka | 15,6" |
| Rozlíšenie | Full HD (1920 × 1080) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a počítače Asus |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Dostupnosť: | B. Bystrica- Europa |
| Farba: | Čierna |
| Kapacita: | 128GB |
| Stav: | C „Dobrý" |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
.png)
